opc_loader
Sinds 1 december is de winkel in Almere gesloten. SwimMere gaat nu alleen door als webwinkel, met dezelfde voorwaarden en service.

Oblivion Junior Jammer

Artikelnr. SwimMere: HAM3053
Artikelnummers
Nr. lev. :
AM13129

Kenmerken

 
Beschrijving: junior jammer
Geschikt voor: training
Rijgkoord: ja
Materiaal naam: Armor
Materiaal samenstelling: 100% polyester
Kleur: multi
 
42,90

AUS maat (NL maat)

  • 06 (116)
  • 08 (128)

Orders worden 3x per week verzonden (maandag, woensdag en vrijdag) en aangeboden bij PostNL. U ontvangt Track en Trace informatie na aanbieding bij PostNL.

PostNL bezorgd de levering in 95% van de gevallen binnen 1 à 2 dagen na 1e verwerking. Verzending naar buitenland minimaal 5 werkdagen. Vanwege drukte bij PostNL en overige bezorgers, duurt verwerking momenteel langer.

Houd dus rekening met verwerkingstijd order en levertijd PostNL.  Bestel tijdig.

De Oblivion Jammer uit de collectie van Amanzi is een chloorbestendige zwembroek met pijpen voor de zwemtraining. De jammer heeft pijpen tot ongeveer 5 centimeter boven de knie. Het 100% polyester Armor fabricaat is duurzaam, pasvorm houdend en heeft een hoog comfort. De stof heeft een lage absorptie waardoor het snel droog is. Door de speciale techniek is de zwembroek heel zacht. Daarnaast biedt de broek een 50+ UV bescherming en heeft het een superieure kleurvastheid.

  • junior trainings jammer
  • 100% polyester
  • vormvast
  • twee richting stretch
  • ademend
  • kleurecht
  • 50+ UV bestendig

Op het tabblad extra informatie staat een maattabel. Deze tabel geldt als richtlijn.

Oblivion Junior Jammer heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
Oblivion Junior Jammer


Alternatieve artikelen:

Laatst bekeken items