opc_loader
Sinds 1 december is de winkel in Almere gesloten. SwimMere gaat nu alleen door als webwinkel, met dezelfde voorwaarden en service.

Waikiki Cutout

Artikelnr. SwimMere: DT3282
Artikelnummers
Nr. lev. :
CWAI728

Kenmerken

 
Beschrijving: trainingsbadpak
Soort rug: lage rug
Beenuitsnijding: hoog
Voering: geheel gevoerd (100% polyester)
Materiaal naam: Durafast One
Materiaal samenstelling: 100% polyester
Kleur: multi/purple/prink/fluo green
 
61,00

UK maat (NL maat)

  • 30" (34)
  • 32" (36)

Orders worden 3x per week verzonden (maandag, woensdag en vrijdag) en aangeboden bij PostNL. U ontvangt Track en Trace informatie na aanbieding bij PostNL.

PostNL bezorgd de levering in 95% van de gevallen binnen 1 à 2 dagen na 1e verwerking. Verzending naar buitenland minimaal 5 werkdagen. Vanwege drukte bij PostNL en overige bezorgers, duurt verwerking momenteel langer.

Houd dus rekening met verwerkingstijd order en levertijd PostNL.  Bestel tijdig.

 De Waikiki Cutoutfit uit de TYR collectie, is ontworpen voor de hedendaagse atlete. Het 100% polyester materiaal maakt het bijna 20 keer sterker dan traditionele zwemkleding. Dus of je traint of het zwempak gebruikt voor het strand, TYR's Durafast One zorgt voor een goede pasvorm en een kleurvaste bedrukking.

Met een lage neklijn, dunne flexibele bandjes, lage rug en een hoge beenuitsnijding is de Cutoutfit ideaal voor sportieve zwemmer die een minimale bedekking en grote bewegingsvrijheid wilt hebben maar wel een betrouwbare ondersteuning.

Dit TYR zwempak is geheel gevoerd, heeft 4 richting stretch, biedt UPF 50+ bescherming tegen de zon, geeft een bewegingsvrijheid rondom en heeft een antimicrobiële voering voor frisheid. Alle Durafast One pakken zijn chloorbestendig en geschikt voor 300+ wedstrijduren.

  • Geheel gevoerd (100% polyester)
  • Hoge beenuitsnijding;
  • 100% polyester
  • 100% kleurvast
  • UPF 50+
  • kleur: multi/pink/fluo green/purple

    Onderhoud:
  • Zeer goed uitwassen in koud water eventueel met fijn wasmiddel. Chloor werkt ook in droge staat door op de vezels. Tevens heeft de zuurtegraad van het lichaam invloed op de stof.
  • Uithangen om te drogen (niet wringen). niet bij een hittebron of in de zon.
  • Niet dragen onder kleding ter voorkomen van pillen


Zie extra informatie voor de maattabel, dit geeft een indicatie.
  

Waikiki Cutout heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
Waikiki Cutout


Alternatieve artikelen:

Laatst bekeken items
61,00